| Nitzacojocaru a întrebat:

as dori si eu sa tin o cura se slabire dupa zilele de sarbatori ...as dori sa dau niste kg. Jos. vreo dieta ceva daca ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sari peste masa de pranz si mananca cantitati mici la restul meselor, fara dulciuri si sucuri acidulate.

| Parlit a răspuns:

Cauta pe net cardio de tip Hiit sau cardio cu greutati, intra pe iifym si calculeazati macronutrienti, acest site o sa-ti spuna cate calorii iti trebuie sa slabesti, renunta la dulciuri, grasimi nesaturate si la paine si din astea si sigur vei slabi!