| Bubuletz a întrebat:

Ce dulciuri facute in casa va plac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Clatitele si placinta cu mere.in rest nu prea mananc dulciuri.

| Abcfunny a răspuns:

Clatite, chec, tort cu fructe, negrese

| Tourniquet a răspuns:

Checul =p~ love struck [number one rolling on the floor], negresa[simpla sau de post...], cornuletele cu marmelada/gem, salam de biscuiti, tortul facut de mama cu ciocolata :X, pasca, cozonacul, prajitura cu visine, placinta de mere. love struck

| SMTHING a răspuns:

Chec, Negrese, Clatite, Salam de biscuiti, Placinta cu mere/dovleac/capsuni/mure, Crema de zahar ars, Amandinele, Eclere, Bananna split, Rulada, si TORT :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferata mea este ciocolata de casa. dupa aia clatite, cheg, cornuri cu marmelada, eclere, Tort de biscuieti, si orice tort, placinta.Si cam astea imi plac, a si era sa uit si niste brajituri da nu stiu cum se cheama. Funda plzz

| aиdяaaa●• a răspuns:

Negresa, placinta cu mere, placinta cu branza, alba ca zapada, chec, clatite, cornulete, tort, crema de zahar ars, semiluna, amandina, ecler, tiramisubig grin

| Fluture a răspuns:

Clatitelelove struck. funda?batting eyelashes

| Aly_7975 a răspuns:

Ciocolata de casa big grin

| Imonettex a răspuns:

Clatitele, prajitura cu mere, gogosi cu dulceata, chec, cozonac, cremsnit, budinca de ciocolata :X