| ali7777777 a întrebat:

Ce emisiuni culinare stiti? Si la ce ora se difuzeaza, ziua. dau fundita.

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! ai pe Prima tv la 19, 30 cireasa...
postul Paprika daca esti pe UPC, si mai nou astazi incepe o emisiune la Euforia tv Sa gatim ca la carte la ora 15. mai ai pe TVR 2 emisiunea lui James Oliver,
o zi frumoasa sa aihappy

| benny a răspuns:

Pe euforia tv sunt emisiuni culinare in timpul zilei sau paprika tv non stop

| DeyYyUu a răspuns:

Cireasa depe tort se difuzieaza in timpul samptamani in afara de sambata si duminica si la ora 20:00 funda?