| Asta mica! a întrebat:

Se mai difuzeaza Fenomene stranii pe Discovery channel?
Sau ce alte documentare sau emisiuni de acest gen stiti?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Da se mai difuzeaza.:X este vineri la 22
pai mai este aia cu supravieturea.nu stiu cum se cheama

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In fiecare dimineata de la 06:00-07:00 pe ID(Investigation Discovery) ai parte de niste documentare bune in care stiinta spulbera toate miturile legate de fantome

| Ana-Maria94 a răspuns:

Da.si eu ma uit le ador.vineria de la 10 pana la 12.

| evoke a răspuns:

Da, se my difuzeaza:X vinerea de la 22 pana la 00 si apoi la 2 noaptea pana la 4 dimineatahee hee

| Spintecatorul a răspuns:

Da. Vinerea de la 22.

| VladyCristian a răspuns:

Da, se mai difuzeaza. Cel putin se difuza acum 2 saptamani. Nu prea stiu documentare de genul asta dar trebuie sa incerci serialul "Supernatural". Este foarte tare. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mmKLq1InbQc&feature=related

| Helvete a răspuns:

Dupa cum au spus si ceilalti, se mai difuzeaza, in fiecare vineri, la ora 22:00, si sunt doua emisiuni, una dupa alta. Alte emisiuni de genul asta mai sunt pe Zone Reality, in fiecare duminica seara, si anume: Fiori de groaza, Investigatii paranormale, Medium salvator, Case bantuite, etc. happy

| georgi1897 a răspuns:

Da, se mai difuzeaza. in fiecare vineri la 22:00

Dai funtita?

| danuta98 a răspuns:

Este ceva si pe zone reality da cu fantome si spirte ...de la 00:00

| mariohardy a răspuns:

Da mai e difuzata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vineri la ora 22:30 sau 00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai difuzeaza Fenomene stranii vinerea pe la ora 10 seara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai difuzeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai difuzeaza la 10:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai difuziaza vineri la ora22/00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ultima emisiune am vazut-o saptamana trecuta. La ora 22. 00 vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se mai difuzeaza la ora 10