| anonim_4396 a întrebat:

Ce este mai sanatos: ceaiul negru sau cafeaua?

Răspuns Câştigător
| cristinela a răspuns:

Nici ceaiul si nici cafeaua, sunt aproape acelasi lucru, tot asa te poate agita si un ceai ca si o cafea

8 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

eu consider ca este cafeaua de calitate fara zahar

carla
| carla a răspuns:

Ceaiul verde... s-ar parea ca cel mai sanatos este ceaiul alb dar si negru merge... dar eu prefer cafeaua. happy

| monicaclaudia a răspuns:

Pentru mine personal cafeaua

| dorina a răspuns:

Sunt bune amandoua atat timp cat nu intreci masura. Specialistii sustin ca o ceasca de cafea pe zi este foarte benefica organismului.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ambele depinde cum le prepari.

| Sorin_8124 a răspuns:

ceaiul negru...

| cosss a răspuns:

Ceaiul negru... dar cine stie sa-l prepare... sincer nici eu nu stiu. dar am baut undeva un ceai negru... super-bun...

| anda21 a răspuns:

nici una dintre ele au cam aceleasi efecte si tot odata defecte.