| Dnyella a întrebat:

Ce fac daca am cumpart frisca spray si am folosit-o vreo doua ori si acum nu mai merge?

4 răspunsuri:
| Sonnora a răspuns:

Poate s-a terminat big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă nu s-a terminat, NU prea mai ai ce face : din moment ce mai există frişcă în tub, dar NU mai este presiune, NU ai cum s-o scoţi de acolo.

Eventual, cumperi alta...

Eu NU recomand frişca spray tocmai din acest motiv.

De ce nu cumperi frişcă lichidă ( proaspătă, că e mai SĂNĂTOASĂ ) şi o "baţi" cu mixerul ( simplu şi comod )?

Toate cele bune.

| Iasmmii a răspuns:

AI Cumparat?
N-am inteles...
Daca aai cumparat-o si nu mai merge big grin happy Trebe sa scoti capacelul ala mic si iti va merge sau a primti aer.
Funda?big grin

| TemarixShikamaru a răspuns:

Ori ai mancat-o pe toate ori s-a terminat si te duci sa-ti cumperi alta