| anonim_4396 a întrebat:

Ce gatiti dupa atata carne (sarmale carnati, caltabosi)?

26 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am facut azi supa de pasare cu taietei proaspeti de casa.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Gratar de curcan, cartofi natur, salate, diverse mezeluri facute si afumate ''in casa'', prajiturele de casa.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am mancat ce ai zis tu mai sus dar recunosc ca m-am cam intrecut, acum gatesc mancare lejera, supe, peste, carne dar fara grasime sau sosuri.

| cretzufinish a răspuns:

Ciorba de fasole big grin, peste, fructe de mare, consumam mai multe fructe si legume proaspete...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Pentru revelion? Ciorba de burta, racituri si salata boeuf.

| anka a răspuns:

Supa de galuste sau taitei, macaroane cu branza.

| JeSa a răspuns:

Peste, salate

| remus a răspuns:

Ciorba de perisoare, acrita cu sucul de la ardei umpluti cu varza.

| antonia09 a răspuns:

Salate din legume si peste, fructe si multa miscareeeeeee.

| moodyblues a răspuns:

Incerc putin sa imi mai detoxifiez organismul cu salate, fructe si apa mai ales

| moodyblues a răspuns:

Stai putin.am o problema.vine revelionul? mananc salata de revelion?

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sarmale si carnati.

| anss23 a răspuns:

Peste, fructe, multe legume.

| BuBuLyNa a răspuns:

Ceva mult mai usor.

| zuzi a răspuns:

Multe fructe, legume si lactate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te-ai intrebat cine mai are chef de gatit?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salate happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

... salata... ca trebuie sa tinem regimwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa atatea mancaruri bazate pe carne eu voi gati o supica de cartofi dar voi face si sufleu de branza de vaci si alte bunatati, nu le zic, ca ii fac pofta lui Andrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Dietă formată din fructe și legume proaspete, ajută mult organismul la detoxifiere. Ceai depurativ, apă plată.
Eu nu m-am omorât cu atâta mâncare și sunt bine. Am gustat din fiecare cât să savurez, nici de cum să uit să mă ridic de la masă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciorba de dovlecei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra nu ziceam de revelion, ci de acum pana in revelion, este buna salata.

| Mihnea_4399 a răspuns:

Varza.salata de varza.varza calita.pilaf.mazare

| yodenymarya a răspuns:

Vinete cu maioneza, pastrav, salata de legume, salata de fructe, si ceva cioba big grin

| alynutzzza a răspuns:

Nu gateskrolling on the floorrolling on the floor