| mihai22222 a întrebat:

Ce parere aveti despre un platou cu slana,carnati,jumari,caltabosi cu ceapa rosie, branza no ioiiiiiiii tulai

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ioiii şi tulai!

Piei "aghiuţă" că-mi faci poftă şi suntem în Post sad

No', stai molcom că glumeam rolling on the floor

Eu chiar nu ţin post şi ar merge bine un astfel de platou lângă vinişorul pe care-l savurez acum!

Din cauza ta voi avea coşmaruri gastronomice la noapte laughing

O seară faină să ai.

20 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Meniu bun, daca "lucri"in padure.

| mgtow a răspuns:

Jumarile branza ceapa si rosia ajungeau restul pe maine.

| Fatamuntilor a răspuns:

Super...(fara painica?)laughingApoi urc scarile de mai multe ori ca dau jos caloriile,, pacatoase''big grin.Mai bine ma lipsesclaughing.Sau ca sa zici ca ca sunt rea... poftim iau o bucatica de branza, o feliuta de carnati si ceapa rosie.big grin

| mihai22222 explică (pentru Fatamuntilor):

No nu-i bai caloriile le dam jos fiecare pe unde apuca uni la sala alti la saniat si pe parti

| CoquineNoire a răspuns:

Aoleo, si-a facut ciobanul ala enervant de la Vodafone cont si aici...

| mihai22222 explică (pentru CoquineNoire):

Tocmai ai gresti persoana si acum sa stii ca ardealu e mare

| mihai22222 explică (pentru mihai22222):

Cu sau fara grasime sunt bune

| CoquineNoire a răspuns (pentru mihai22222):

Noo ioi tulei you don't sei!

| mihai22222 explică (pentru CoquineNoire):

Nu stiu de ce ai si mai scris in engleza puteai spune simplu ''nu mai spune'' si daca scrii in engleza te crezi mai special uite ca te inseli

| CoquineNoire a răspuns (pentru mihai22222):

Pai nu rima cu tulei...sad
nu ma cred speciala, e limba de circulatie internationala si se invata de la gradinita.; toata lumea trebuie sa stie engleza.
nu ai cum sa fii special cand mai toata lumea vorbeste engleza.
dar se pare ca ardelenii nu digera si glumele pe langa caltabosi, jumari, slana si alte astfel de mancaruri.

| Foxyyyy a răspuns (pentru mihai22222):

Mie nu mi se par deloc bune laughing, nici nu gust macar.

| Mihaela1964 a răspuns:

In post? Cam sadic...

| mihai22222 explică (pentru Mihaela1964):

No acu ca i post ispita e mare nu m-am putut abtine

| Mihaela1964 a răspuns (pentru mihai22222):

Trece si postul, lasa...o sa mananc un porc intreg!

| Foxyyyy a răspuns:

Pai nu-mi place nici una din astea, prea multa grasime.

| Ben00 a răspuns:

Tulai, dar de Craciun!

| mircea22b a răspuns:

Servit in tacanaeaua, colea in spatele farciturii, ioiiiiiii tulai laughing

| Syela a răspuns:

Imi lasa gura apalaughing ma duc sa mananclaughing

| Paty17 a răspuns:

Depinde pentru ce ocazie îl faci.
Sincer, e prea multă carne.
S-a descoperit vreun animal fomist pe la tine pe acolo?

| Goonies a răspuns:

Micdejunul campionului laughing