Întrebare recomandată | UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce haine e ok sa speli impreuna? Cu de care culori? Vreau sa imi spuneti toate combinatiile de culori care merg spalate impreuna...

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai mai pus intrebarea.Dar apreciez ca vrei sa te lamuresti complet, astfel incat sa nu strici hainele.

Răspuns utilizator avertizat
| Celestina003 a răspuns:

Culori inchise cu culori inchise, si culorile deschise cu culorile deschise.

Răspuns utilizator avertizat
| Celestina003 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Hainele albe, in culori pastelate, gri deschis si imprimeurile cu fundal alb vor fi puse intr-o parte. Hainele de culoare inchisa – negru, bleumarin, maro, gri inchis – intr-o alta parte.

Deci da merge, înafara de maro! Ăla merge cu cele negre.

Răspuns utilizator avertizat
| Celestina003 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu,aaa, dacă e maro deschis, nu