| Ilinca a întrebat:

Ce imi recomandati sa fac de mancare? Simplu, rapid, gustos si...sanatos? big grin

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Poti sa faci supa sau ciorba,cartofi prajiti/copti/salata etc.,salata legume/cruditati/bulgareasaca,sau ca carne poti peste/pui/vita/porc etc.,poti ca desert un fruct sau o salata de fructe, mai poti:orez, spaghete,

funda?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Clatite cu gem.Sau cu ce vrei tu.

| butterflyeffect0000 a răspuns:

O salata.

| andrey23 a răspuns:

Ouã ochiuri/fierte cu niste branzã/cascaval tongue sandviș cu ce mai ai prin frigider... salam, muschi file etc. niste spaghete? tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salata de fructehappy

| Andreeeeea_5671 a răspuns:

Salatalaughing

| ale_5493 a răspuns:

Salate:d