| TheoCookiesChocolate2013 a întrebat:

Ce parere aveti despre guma de mestecat Orbit cel mov?happy

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am ''mestecat'' pana acum.Ce gust are?

| BruneTTe a răspuns:

O ador. Si eu si prietenul meu. Mancam o gramada ceea ce ii cam duce la disperare pe cei din jurul nostru care, nu stiu din ce motiv nu o suporta. De exemplu, o prietena care imi tot spune "nuuuu, nu iar guma din asta". Cand am fost acasa la prietenul meu si mancam guma din asta a intrat mama lui speriata in camera "ce beti? aici miroase a alcool". Dar era doar guma laughing)) Mama a zis ca miroase ciudat.
Eh, mie imi place.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Te referi la Orbit blueberry ( de coacăze ) sau la Orbit Clean blueberry ( http://supermarketclaudia.ro/......00x500.jpg )?

Oricum, ambele sunt bune.

| LolaLollita a răspuns:

Me gusta smug

| MadRaven a răspuns:

Yumy yumy
e pref mea
o adorrr
Tie iti place?

| Ramona000 a răspuns:

Este bun

| DumiY a răspuns:

E buna rau...

| Anonimuuuussssss a răspuns:

Mie imiplace cel maimult din toata gama. Sper ca te-am ajutat!

| ScapaMaDeEa a răspuns:

Buna! Este foarte buna, o ador! In general imi place orice guma de mestecat! Si cea fructata, dar cu cat e mai mentolata cu atat mai mult trebuie sa ajunga la mine in gura! =p~ I love gumăăă! laughing

| danielut a răspuns:

Este buna, dar eu prefer Huba Buba de mere si Five orice sortiment.Insa Orbit m-a ajutat sa nu imi mai puta gura