| Omulcarearenevoiederaspunsuri a întrebat:

Ce pot sa imi fac de mancare cand sunt singura acasa ca nu am mancare gatita si ma gandeam la "retete" simple va rooog! 1

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.gustos.ro vezi aici!
Pa, pa.

| ElenaSA a răspuns:

Paste, omleta, salate.

| Martina5 a răspuns:

Cartofi prajiti, oua

| Kindly a răspuns:

Cartofi prajiti cu oua ochiuri.
Sau paine cu ou
Sau gogosi/langosi. Nu sunt asa greu de facut.

| Agnieszka a răspuns:

Paste carbonara, bruschete, paine cu ou, clatite, diverse ciorbe. Gasesti pe net retete rapide si usoare, numai trebuie sa stii ce vrei sa gatesti.

| Cigarette69 a răspuns:

Pai poti sa-ti faci:
- oua ochiuri
- cartofi prajiti
- sandvisuri cu pastrama, cascaval, etc...
- poti merge pana la magazin sa-ti iei niste chipsuri sau ceva
- niste paine prajita pe aragaz cu unt ( e foarte buna)
Te uiti prin fricider si poate iti vin prim minte niste idei cu ce ai in frigider.