| FlorinaRuby a întrebat:

Ce pret are laptele de cocos(fruct, nu animal domestic)? cati mililitri/litri?

Răspuns Câştigător
| Bogdana91 a răspuns:

0,5 litri la 12.61 RONI.

2 răspunsuri:
| Feliciann a răspuns:

Laptele de cocos poate fi ieftin, o nuca de cocos costa in jur de 2 lei la Plus sau Lidl dinto nuca scoti cca i cana de lapte adica in jur de 200 de ml. deci cu 10 lei poti face undeva aproape de 1 kg. cand alegi nuca vezi sa aiba mai mult lapte face un zgomot mai tare cand o agiti

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu cred ca se gaseste la noi asa ceva. Am baut lapte de camila si pot sa zic ca era mult imi scump decat orice lapte!