| Ronnie35 a întrebat:

Ce retete de dovlecei umpluti stiti? N-as vrea sa fie umpluti cu carne.

4 răspunsuri:
| Ronnie35 explică:

Buna! Am pus o intrebare foarte clara, as spune eu: "Ce retete de dovlecei umpluti STITI?" Daca voiam retete de pe net, afla ca nu mai puneam aceasta intrebare. Tu daca nu stii astfel de retete nici nu trebuia sa raspunzi sau puteai doar sa dai acolo un link fara sa mai injuri, da? Consider ca suntem oameni si nu e nevoie sa ne comportam astfel.
Daca voiam, puteam sa te scot de pe TPU, dar nu am facut-o pentru ca m-am gandit ca putem lamuri situatia civilizat. Ai citit macar regulamentul? Sunt sigura ca nu l-ai citit. Du-te te rog si citeste-l si dupa aia trimiti raspunsuri.
O zi buna!

| andy86 a răspuns:

Eu mi-am facut reteta asta, ce-i drept are si un pic de carne, dar au fost minunati
http://flavmania.wordpress.com/2011/08/25/dovlecei-umpluti/