| Elena1234456 a întrebat:

Ce retete sarace in calorii imi recomandati? Am postat aici aceasta intrebare pentru ca nu vreau linkuri, vreau retete facute de voi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

In general carne foarte slaba de vita, de pui fara pielita, peste si gratar mai ales fara ulei; fara paine sau o feliuta de graham sau paine neagra; apoi multe legume crude sau putin preparate fara ulei sau cu putin ulei de masline; sa nu uitam fructele atat de datatoare de sanatate, ceai de lamaie si ceai verde ( atentie ca se bea imediat ce l-ai facut), apa plata dar lichidele baute sa fie intre 2 - 3 l/zi. fatra banane, mai puitni struguri si fara carbohidrati sau f putini ( catofi, paste fainoase...). Numai bine, Lucien.

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Varza cu putin ulei de masline.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Ceva consistent: Fierbi spaghette aprox 10 min apoi pui putin praf din ala Maggi Sos milanesse peste ele, eventual putin cascaval ras sau branza si pofta buna!