| LovelyPuppyEyes a întrebat:

Toata vacanta de vara as vrea sa tin regim. Puteti sa imi da-ti linkuri sau sa imi scrieti retete delicioase sarace in calorii si grasimi? Multumesc kiss puppy dog eyes Scuze pentru categorie laughing happy

1 răspuns:
| criss1212 a răspuns:

Pai am citit undeva ca dimineata poti manca o paine prejita cu ceva
la pranz mananci o supa oridecare
si seara poti manca iaurt de orice fel
insa secretul e sa nu mananci nimic intre ele ex:chipsuri, blabla
INSA FRUCTE POTI MANCA INTRE MESE SAU LEGUME .......MULT NOROC