| Ema_4103 a întrebat:

Ce retete usor de facut imi recomandati?

6 răspunsuri:
| clody83 a răspuns:

Poti incerca unele retete de aici:
http://www.mujer.ro/retete-de-la-voi/blog
Spor la treaba! :)

| aly a răspuns:

Clatite

| annaliana a răspuns:

Daca esti mica poti incerca,pentru inceput cartofi prajiti, oua prajite sau omleta, iar daca esti mai mare poti incerca diverse mancaruri(depinde si ce preferinte ai).

| blackguitar13 a răspuns:

Pai eu am 11 ani si is baiat big grin de obicei cand ma plictisesc imi fac ochiuri cu salam si cascaval, salata de rosii castraveti ardei cu otet si ulei, imi fac budinca pun intr-o oala toata budinca pun putin lapte amestec si dupa aia o torn tot laptele si tot amesteci pana se face budinca sunt ff multe si am si inventat pentru ca m-am uitat la mama cum face si m-am luat dupa eabig grin funda?

| Anonymus314 a răspuns:

Oua prajite laughing
no joke