| auraaasss19 a întrebat:

Ce să îmi pun în șhaormă să fie cât mai bună?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Păi shaorma ti o faci tu? Sau o cumperi gata facuta, oricum o shaorma ca sa fie bună trebuie sa conțină pe lîngă acea lipie, carne de vită sau de pui depinde ce i ti place, roșii castraveti( murati) cartofi prăjiti varză, ceapă, sosuri: Ketkhup u, sos de usturoi, si gata shaorma pofta bună, o vrei mare medie sau mică? Shaorma bineinteles cu detoate. Taci ca mi ai facut poftălaughing

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

72 de virgine... EVIDENT! big grin

| auraaasss19 explică (pentru Ineys):

O cumpăr gata făcută laughing, nu știam ce să pun să fie o shaorma perfectă rolling on the floor

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru auraaasss19):

Mersi pentru fundă, poftă bună!

| FaraNume1245 a răspuns:

Ouăle.

| Ineys a răspuns:

De toate.