| anonim_4396 a întrebat:

Ce se mananca dimineata la pranz si seara, intr-o dieta sanatoasa?

5 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Rabdari fierte.

| sese a răspuns:

Un vechi proverb zice cam asa:mancarea de dimineata mananc-o singur, cea de la pranz imparte cu un prieten iar cea de seara da-o la dusmani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fructe si legume si supe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa stiti ca nu mananc in fiecare dimineata, dupa amiaza si seara asceiasi mancare

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dimineata este cel mai importan sa iei un mic dejun copios, omleta sau pur si simplu fierte cu putina branza slaba, la pranz ceva usor o salata sau legume fierte sau crude cu carne slaba la gratar, peste, fructe de mare, seara cel mai bine e sa nu mananci mai tarziu de ora 18. 00 sa fie tot ceva usor ceva la gratar sau putina branza de vaca si altfel iti mentii si silueta