| TuningPhotoshopX a întrebat:

Ce trebuie sa mananc sa nu ma ingras?

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Legume, fructe, salate, branza de vaci degresata etc si totul disociat.

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Carne de pui(fara piele), vita, peste(fiarta sau gratar), lactate degresate, cereale integrale, paine integrala(nu foarte multa), legume, fructe, sucuri din legume si fructe preparate in casa, ciuperci, apa plata cu lamaie, salate...

| Elly4all a răspuns:

Buna, pai ar trebui sa mananci mai mult vegetarian adica.salate multe.(de rosii, de fructe.etc.).multe legume si frukte.sa nu mananci grasimi(iaurt, carne.si altele care contin multe calorii si grasimi)winking...si mai ales nu este bine sa manaci dupa ora 6winking.nu este prea greu dar sa nu exagerezi ca dupa aceea sa regreti ca esti pre slabawinking
Byehappy cura de slabire usoarahee hee
Ellyhappy

| Klara a răspuns:

Cereale d-alea usoare la stomac, branza de vaca, fructe, legume...

| dulcika a răspuns:

Poi., salatede frunte legume nup multa carne(decat aia pui pentru ca e mai usoara)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa NU mananci, ca sa nu te ingrasi.ba devii chiar slab-slab de te scarpini pe spate, prin fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legme fructe salate si sa nu bei bere k ingrasa foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa slbesc.big grinam 16 ani si 1, 50.cum sa facbig grin:

| TuningPhotoshopX explică:

Tu,aceea cu 1, 50 si 16 ani, fa la fel ca ce mi-so zis mie.

| TuningPhotoshopX explică:

Am facut cura dar numai 10-20 kile am slabit in 2 ani!