| Sn4k3 a întrebat:

Ce trebuie sa mananc ca sa ma ingras? Plzz Funda

Răspuns Câştigător
| Meowww a răspuns:

Si eu am aceeasi problema! Vreau sa ma ingras! Avantajul nostru este ca putem manca orice pana cand vrem, pana ne ingrasam.hee hee smug Dar nici chiar in exces, ca dup'aia ne imbolnavim. laughing

15 răspunsuri:
| Angelofdemon a răspuns:

Cel mai bine ar fi, sa iei niste vitamine. Nu foarte mult. Dar asta ti-ar da o pofta de mancare.

| suităr a răspuns:

Mancare nesanatoasa straight face

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce om intreg la minte ar vrea sa se ingrase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mancare cu grasimi, fast-food, McDonald's...

| Meowww a răspuns:

Ms mult pentru fundita :* dar nu prea te-am ajutat, eu doar ziceam.hee hee

| Karuta a răspuns:

Fast-Food

| mitika12 a răspuns:

Dulciuri sau am auzit ca se mai poate mancand banane!

| baleabianca a răspuns:

Dulciuri,fast-food etc...

| yumary a răspuns (pentru baleabianca):

Ea vrea sa se ingrase nu sa se umple cu mancare de **** :-s

| sonyaandreea9292 a răspuns:

Buna, iti recomand sa iei fiole de ginseng de la farmacie, e pana in 20lei o cutie, si te ingrasi garantat, sora mea ia cam de o luna si a pus ceva pe ea, nu iti recomand fast food ca nu cred ca vrei sa te alegi cu celulita pe picioare si in alte zone, si nici nu e sanatos, vitaminele astea chiar sunt bune.

| badboy50087 a răspuns:

rolling on the floor RASPUNSUL SUPREM: FAST FOOD. Mancarea asta e gustoasa, plina de grasimi si poate da chiar dependenta, deci este candidatul perfect.

| andreimazureac a răspuns:

Nu iti recomand sa mergi la fast food.o sa devi dependent.gateste mancare bogata in calori dar nu exagera.:-)

| Angelin2259 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mananca alimente bogate in proteine

| SEals11 a răspuns:

Daca vrei sa te ingrasi mananca orice.