| november a întrebat:

Cine stie o reteta de mancare rapida si nu prea complicata?happy in afara de cartofi prajiti ca asta stiutongue

10 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Cartofi natur cu gratar din piept de pui si salata de rosi

| User a răspuns:

Omleta. ochiuri de oua, ficati de oua, plamani de oua (cu ultimele 2 am glumitlaughing, sper ca te-ai prins).

| Astaeparereamea a răspuns:

Spaghete, in 15 minute este totul gata, pofta mare!

| Oktavian a răspuns:

Oua prajite sau ceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rabdari prajite ...sau sanwici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ciorbitza de burta. ceva sarmalutze. niste salamura de somon stiu eu... te descurci tulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu caut acushi na cartofi praiti sau iada iada

| november explică:

Paule, mi-am dat seama tata tongue si LUCIFER azi am facut spaghete, doar ca e prima data si nu mi-a iesit asa binebig grin ...multam frumos la toti...happy