| CrazySell a întrebat:

Care mancare este mai buna pizza sau cartofi prajiti (pai) ?

6 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Mi-e foameeeeeeeeee sad.Eu ador şi pizza şi cartofii prăjiţi(pai). Pizza am mâncat ultima dată acum 2 săptămâni...şi am exagerat.Cartofi prăjiţi nu am mai mâncat tot de aproximativ 2 săptămâni dar când am văzut întrebarea ta, tocmai mă gândeam să mă duc azi să mănânc la Mc după ore.
love struck

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Amundoua. Dar parca pizza suna mai bine.:d

| anonimussssssss a răspuns:

Amandoua mancarurile sunt bune dar in exces nu sunt prea sanatoase

Răspuns utilizator avertizat
| zzTeOzz a răspuns:

Pizza, clar