Întrebare recomandată | Alexutzapoopuic a întrebat:

Cu ce as putea sa inlocuesc painea pentru a face un sandwich mai sanatos in afara de lipie mersi

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Painea de secara e cea mai sanatoasa si ajuta si la digestie.

| MasterYoda a răspuns:

Cu mamaliga

| diannna38 a răspuns:

Cu plastic pui plastic margarina salam plastic si il bagi la toaster si gata

| Rose_Ela_1995 a răspuns:

Paine neagra

| CrIsTiNeL_8057 a răspuns:

Pai acum depinde cu ce vrei sa faci sendwich'ul. De obicei se mananca paine integrala cu tarate, dar tu daca esti copil ai nevoie de multe lipide si calorii pe langa vitamine. Eu zic sa mananci un sandwich cu paine normala dar facut la toaster. Succes!