| DaReZon a întrebat:

Cum as putea prepara un sandwich gustos?

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Pai te uiti in frigider vezi ce gasesti ce iti place si incepi in primul rand ei 2 feli de paine alba sau neagra depinde ce preferi si incepi
-sunca
-cascaval
salata
2 pui
salata
maioneza
salata
3-unt
-cascaval
-salata
4- branza cu rosi
salam
cascaval
unt sau salam cu cascaval
sau cu meselui muschi parizer sau ce mai ai tu in figider il faci cum iti place ca dor tu il mananci tie trebuie sa iti placa

7 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Oricumhappy depinde ce ingrediente iti plactongue poti pune ce vrei tu, insa atentie la caloriihappy

| Kesha1428 a răspuns:

Păi e simplu,uite rețeta:se taie două felii de pâine coapta puțin(subțiri).Pe una dintre felii se adauga:o foaie de salată verde, o bucată de caizer, roșie "după gust" și o bucată de cașcaval.Se adaugă cea de a doua felie de paine deasupra si gata! Dacă se dorește se adaugă margarină pe cea de a doua felie de paine(pe cea de deasupra-un strat subțire de margarină)Funda?

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Eu imi fac asa, e perfect delicios:
intre doua felii de paine prajita (unse ambele cu unt, margarina) o felie de rosie, una de cascaval una de branza si una de sunca, si pot pune uneori si rondele de castravete. e delicios.

pofta buna^^

| nodeerskulls a răspuns:

Ai nevoie de:
- 2 felii de paine
- 2 felii de sunca
- rosii
- oregano
- varza
- omleta dintr-un ou

Se etajeaza astfel - felie sunca, felii rosie, oregano presarat pe rosie, varza, omleta, rosie cu oregano iar, sunca, paine.
Delicios.

| Gorillaz a răspuns:

Mie mi a placut sendvis la toast cu cremwusti, sucul din carne se afla in tot sendvis ul so are gust bun, mancat cald, e moale si bun big grin eventual daca vrei adaugi rosie, sare, sau ce vrei tu care sa iti adauge gust si savoare

Răspuns utilizator avertizat
| Sedativ a răspuns:

Pai, daca vrei sa fie gustos pune ce iti place tie, si aici ma refer la, salam de exemplu, sosul tau preferat...