| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce dulciuri va indulciti de obicei?

105 răspunsuri:
| FionaFlower12 a răspuns:

Buna! Prefer dulciuri facute in casa.Dar si cele de la magazin.Cam toate dulciurilebig grin Iammm!

| mariumarius a răspuns:

Ciocolata

| mariumarius a răspuns:

Tort.

| aquarising a răspuns:

De toate=]] ...ciocolata,prajituri,jeleuri etc.

| Stalievus a răspuns:

Suc, jeleuri, acadele si caramele I love This

| dbcovrigeldb a răspuns:

Ciocolataaa happy

| Andrei899 a răspuns:

Ciocolata SNICKERS sau Lion dar aceste a de obiceei ca logic ca mai mananc si altele!

| anononymos a răspuns:

Kinder bueno, dar tu

| Number27 a răspuns:

Eu ma indulcesc cu Ciocolata sau cu Clatite cu gris

| DareToZlatan a răspuns:

Pernute Viva, ori cornuri 7Days ori alt fel de prajituri

| Konan13 a răspuns:

Ciocolata, ciocolata de casa, finetti, nutela, clatite,budinca,gem,miere cu margarina,bomboane,caramele,gris cu lapte, jeleuri,topitoape,prajituri(Tiramisu),fursecuri,fructe(Sunt dulciuri): milka, bueno, Rafaello, Kinder, poiana, Mars, Lion, Ciocolata cu alune mari! happy Tu?

| pelivanvasil a răspuns:

Nati amestec, pufuleti cu ciocolata, crema de casa.

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Ciocolataaaa :X.

| AnnaDllk a răspuns:

Ciocolata, prajituri!

| cokko a răspuns:

Kinder bueno :X

| AntonioDumeIoan a răspuns:

Cu ciocolata aerata,bonboane, caramele, ciocolatamentolata, parajituri, si altele

| Katherineeeee a răspuns:

Ciocolata,prajituri.

| StefStefStef a răspuns:

Daca vrei sa mananci ceva dulce incerca sa mananci mai sanatos, zaharul din fructe e cel mai bun...desigur poti manca si ciocolata dar nu exagera ...si iti recomand sa lasi sucurile cu acidwinking mai ales cola e cel mai pacatoswinkingbiscuitii fitness,miere,un mar verde, o banana, un iaurt bun de fructe, dimineata lapte cu cerealesi pune o pe mama ta sa iti faca prajituri nu mai cumpara tot ce nu e sanatoswinking aaa si fara chipsuri si mc si kfcwinking sper sa bagi ceva la cap si sa ai grija de sanatatea si ascpectul tau fizic, bafta :*

| Ushhher a răspuns:

Este in Ucraina niste napolitate cu un baiat si o chitara
Poate ii cea mai bunabig grin

| iLeón a răspuns:

Eu de obicei iau o Viva(pernute) sau Ola. Sau, doar o gustare mititica o ciocolata ROM sau Fagaras, sunt bune. Daca esti la fel ca mine atunci sigur adori jeleurile, fiindca nu prea trece o zi fara sa am unul in buzunar.Si dacavrei sa mai stii si ceva sarat, niste Chipsuri Chio sau Krax sau Lay's sau Star sunt numai bune! big grin Spor la halit.

| angrydriver a răspuns:

Ciocolata

| Andy26 a răspuns:

Ambrozie

| UdnasTrebor a răspuns:

Eu ma indulcesc cu acadele!

| SWΔG a răspuns:

Ciocolata:kinder bueno,kinder delice,sniker,mars, praline, tablete de cicolata cu creme, bomboane:raffaelo, toffefe

| Danyel_5217 a răspuns:

****,pisat,unt,mazga,zamardac,coptura galbena

| Ruxy_4054 a răspuns:

Cu cele care ne plac, desigur, dar mai ales cu ciocolata cred :d

| HelenWalker a răspuns:

Cu ciocolata, cu bomboane, cu biscuiti cu ciocolata, cu prajituri

| denisa_7520 a răspuns:

Ciocolatawinking

| AnneHS a răspuns:

Ciocolata.

| KrazyGirl a răspuns:

Nutela :3