| AvalohAlyn a întrebat:

Voua cu ce dulce va place sa va "îndulciți"atunci când simtiti nevoia?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

In general, cu ce am pe acasa, dar prefer cu banane sau cu iaurt de fructe.

| DeathIncarnate a răspuns:

Miere

| Andreeush a răspuns:

Cu ciocolată.

| SilentRain a răspuns:

Cu ciocolata neagra si inghetata

| Hammurabi a răspuns:

Fructe.
In general fructe exotice, că tot le am aici la îndemână.
Și în special ananas, suc de ananas și lychee.

| minrest a răspuns (pentru Hammurabi):

Daca le ai in curte sau prin jurul orasului, nu mai sunt exotice, ci locale; pentru tine sunt exotice gutuile.

| Hammurabi a răspuns (pentru minrest):

Așa ar fi logic. Doar că mai mereu m-am simțit mai mult român decât grec. Pentru mine au rămas tot cu denumirea din România.

| CleanHeart a răspuns:

Clătitee, specialitatea mea
big grin
Mai halesc cioco, viva cu lapte, jăleuri, sau ce găsesc prin dulap

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Ciocolata laughing

| Rhea44 a răspuns:

Ciocolata neagră, Harribo și o duzina de înghețată