| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce merg cartofii prajiti in afara de sare, maggy sau usturoi?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Otet

| XDeiutzaX a răspuns (pentru suntserios):

Ms mult! Am incercat toate propunerile:ketchup:nu-mi prea placea, oregano:era asa si asabig grin si restul nu mi-au prea placut.Dar otetul e delicios! Imi aminteste de cipsurile xtreme chio cu otet de acum inainte nu mai cumpar chio xtreme acumfac acasa!

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ketchup,sos de usturoi de la KfC, otet balsamic.

| mixxjim a răspuns:

Cu telemea rasa pe deasupra dupa ce ii scoti din tigaie. exista in comert si condimente pentru cartofi prajiti, o combinatie de mai multe ierburi si usturoi, bun si ala. merge si cu boia, si cu piper, si cu cimbru, dar in principiu poti pune orice "buruieni" iti plac tie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu maioneza...

Răspuns utilizator avertizat
| dana90 a răspuns:

Iti zic ceva delicios care merge cu cartofi: usturoi batut se freaca cu smantana putina apa sa fie mai lichid se pune putin mustar si sare e delicios merge si cu carne

| XDeiutzaX a răspuns (pentru dana90):

O sa-ti incerc reteta si o sa-ti las un mesaj ca sa pui si tu un raspuns evaziv sau ceva de genu la o intrebare de-a mea si iti voi da funda.Asteapta putin sa incerc...

| dana90 a răspuns (pentru XDeiutzaX):

Nu vei regreta

| didicriss a răspuns:

Ketchuphappy

| imitatiedeom a răspuns:

Ceapa verde, mustar, piper, oua.

| tweety96 a răspuns:

Ketchup sau o salatahappy

| GabitaBm a răspuns:

Oregano

| Stanila_Alina_Gabriela_1990 a răspuns:

Branza,incearca cu condimente pentru pui la plic de la fucs costa in jur de 1 leu plicul sau le poti amesteca pe amandoua intr-un castron braza rasa si cu putin condiment pentru pui de la fucs apoi pui cartofii prajiti peste si amesteci.sunt deliciosi.

| Marry001 a răspuns:

Merg cu branza deasupra si khetchup