| AnonimMM678 a întrebat:

Cu ce sa curat covorul, am scapat pe el din neatentie acum 1 saptamana ciocolata calda, sunt multe pete ce sa fac

3 răspunsuri:
| Tiopevuz a răspuns:

Biocarpet

| ChrisAK47 a răspuns:

Cu detergent ( perwol ), sau cu detergent, diluat cu apa... pu-i pe covor amestecul si freci foarte bine cu o perie de covoare daca ai ( daca nu ai, freaca cu o carpa)

| GameOverBitch a răspuns:

Daca ai incercat vanish pentru covoare si nu a functionat atunci incearca si bicarbonat de sodiu cu otet, amesteci intr o sticla si pui unde este patat, lasi cateva minute si freci cu o perie