| XatomisX a întrebat:

De ce covorul meu e plin de par? ce are in compozitie? la voi e la fel? cu ce sa-l curat?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Curata-l cu o perie si solutie de covoare

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

La magazinele pentru accesori de animale, au un fel de perii speciale pentru acestea, ca o tesala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Cu o soluţie specială de covoare, poţi folosi Vanish.
Întâi de toate, îţi recomand să foloseşti aspiratorul.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai animale sau iti cade parul? Asta ar fi cauza. Se curata simplu cu o perie de pai umezita.

| τττ a răspuns:

Bună.
Încearcă întăi și întâi cu aspiratorul! Dacă nu, folosește un Venish sau pur și simplu o perie de curățat covoare. Poate din cauză că ai animale sau nu este bun materialul.
Pa, pa!

| deeyutzza94 a răspuns:

Pai dai cu peria putin umeda sau poti folosi Vanish. Sper ca te-am ajutat. :*

| SkaterGirl112 a răspuns:

Pai are par deoarece fiecarui om ii cade zilnic cel putin 1 fir de par. Curata-l cu Vanish si cu o perie, o sa vezi ca o sa se faca ca nou big grin