| MirunaMira9 a întrebat:

Cui ii place Nutella? Stiu ca aproape toata lumea va zice da! da! da! Dar cui nu ii place sa imi spuna de ce! Funda celui mai bun raspuns in privinta caruia spune nu si voturi celorlalti! Puoap!:*

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

Sincer, nu.
De ce? (sunt sincera)
Parintii mei m-au crescut destul de sanatos. 3 mese la ore regulate, fara paine in exces, supa la pranz si masa de seara nu mai tarziu de ora 8. Odata, matusi-mea a venit cu Nutella (ai mei nu erau acasa), si ne-a bagat pe gat ca hai, ca trebuie sa gustati tot.
Pe spatele cutiei de nutella, vezi cate calorii are o cutie. cam 1000 pentru o prostie prea dulce. Eu, atunci cand mananc ceva nesanatos, simt ca bag niste granule mici, care se ataseaza de fata, de burta si de picioare facandu-ma sa par mai grasa. Si astfel ca nutella mi se parea o chestie plina de astfel de,, granule".
Plus ca e prea dulce. Adica stiu, sunt ciudata, dar nutella nu se va compara niciodata cu o inghetata care, desi nu e mai dulce, e mai racoritoare si, nu in ultimul rand, nutella are multe e-uri. Adica, atunci cand vad monoglutamat pe un produs (monoglutamatul e substanta aia care iti pacaleste papilele gustative. si cand vezi o mancare dintr-asta naspa cu monoglutamat ti se pare ca e super buna, dar de fapt nu e buna) ma gandesc ca nutella nu are niciun gust. Tine doar de cum gandesti. Uite, iti propun un experiment. Mananca nutella incercand sa te gandesti ca are un gust oribil, ca nu il suporti, si mananca o ciorba gandindu-te ca e cea mai mare bunatate? La mine functioneaza mereu, chiar asta simt.
Succes!

9 răspunsuri:
| Frrramboise a răspuns:

Eu nu am nimic cu nutella... finetti,nutella oh go on tot aia pentru mine!
O felie o mananc cu placere! da,o mananc, imi place.dar nu mai pot sa o mananc si pe a doua.pur si simplu nu pot! si imi place asta la mine happy imi permit sa mananc orice, dar fara excese!

| white02 a răspuns:

Nu imi place ca e prea dulce si ma deranjeaza la dinti

| AFR81 a răspuns:

Bybyana,sincer...mi'e mila de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, iar acum toti vor aduce pareri negative ca sa ia funda. Buna treaba.

Mie imi place Finetti, nu Nutella ca asta pare a avea si un mic extras de alune. Nu imi plac alunele si nici ciocolata de niciun fel cu acest fruct. Imi place ca imi taie pofta de mancare si in timp ce mananc paine (mie nu imi place painea, dar medicul a spus ca ar fi necesar sa mananc) ma satisfac si cu un dulce. Nu ma dau in laturi dupa dulcegarii, pentru ca mi se face greata apoi. Mai mult de o ciocolata nu mananc pe saptamana.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Nutella nutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella nutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutellanutella nutella nutella

| FlaviaLove a răspuns:

Pai mie nu imi place finettiul deloc! e mult prea dulce si. sincer mai bine mananc ciocolata

| pickles a răspuns:

Mi-e nu prea imi place fiindca e foarte dulce iar mie nu-mi plac lucrurile foartee dulci

| Americana a răspuns:

Da,pentru ca are gust de ciocolatahappy

| walkman23 a răspuns:

Eu unul manac nutella.tot timpul imi duce mami din Germania si de cand eram mic mi-o place foarte mult.bybyana vorbea de e-uri.eu chiar acum sunt cu borcanul in fata si nu vad nici un e in ea.e adevarat ca are mult zahar.dar sa fim serios.cam toate in ziua de azi ba au prea mult zahar,sau prea grase,etc. De obicei mananc o felie de paine neagra cu nutella si o cana de lapte dimineata si nu am treaba.fac miscare toata ziua[pe langa sala mai inot,mai merg cu bicicleta, etc],, normal ca roamnu' se ingrasa ca numa sta toata ziua le tv.isi umple burta si iar sta.asa te ingrasa oricee...