| IonutCiobanescu a întrebat:

Cum as putea scoate verdeata aia din maini de la decojirea nucilor? S-o cam vindecat daca pot sa i zic asa,dar maine am scoala,am incercat de toate,sare de lamaie,lamaie in sine, dero si nimic nu iese

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu nimic. Se va duce singur prin schimbarea pielii, in 1-2 saptamani.
Nucul are unul din cele mai rezistenti pigmenti pentru culoare maro.

| XxKAMELIAxX a răspuns:

Clor cred.Parca asa mi-a dat mie mama si s-a dus..si te freci pe maini cu acel clor.