| Milk Swan a întrebat:

Cum faci carne de vita deshidratata? Dati-mi si mie o reteta!

3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Acasa, nu poti deshidrata carnea, decat achizitionand un aparat special de uscat fructe si legume... si sa tai carnea in felii subtiri, pentru ca aparatul sa o poata usca atat cat trebuie. Pe piata sunt 2 astfel de aparate, unul 2-300 roni, al 2-lea 4-500 roni.succes.

| Milk Swan explică:

laughing Dar totusi numi trebuia "reteta" asta...

| CrucifiedCountess a răspuns:

Lasi vaca o saptamana fara sa bea apa. o tai si o gatesti! rolling on the floor)