| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa te ingrasi repede?(10-15kg)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-ti ca iti e foarte foame, ca nu esti satul si atunci cand mananci. Poti sa mergi si la medic sa-ti recomande niste suplimente pentru pofta de mancare, vitamine sau tonotil n. Eu cand eram pe tonotil mancam non-stop. laughing
Este important sa mananci cat mai mult si cat mai des. Eu mancam si 2 portii dintr-o mancare fara sa-mi dau seama, e important sa ai cat mai multe gustari pe parcursul zilei. Incearca sa iti introduci treptat aceasta " dieta " ca sa-ti obisnuiesti organismul cu o cantitate mai mare de mancare.
Nu trebuie sa mananci neaparat grasimi rele, poti sa mananci avocado, nuci etc.

| forlucky a răspuns:

Odihna si o alimentatie bogata in calori dar sanatoasa

| Mejdej a răspuns:

Un plan alimentar bine pus la punct, alaturi de un complex de vitamine si minim 8 ore de somn.Succes

| Qwwww a răspuns:

Mâncând minim 4000 de calorii pe zi.