| anonim_4396 a întrebat:

Cum se face bautura "black nazi"? Stiu ca e cu jagermeister, dar nu stiu ce altceva intra…

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Am uitat sa precizeztongueentru o persoana se pun 2 uncii( o uncie este aproximativ 28-35 de grame) de jagermeister si 4 uncii de suc.

1 răspuns:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Se amesteca Jagermeisterul cu Mountain Dew Pitch Black si cu gheata intr-un pahar inalt de sticla.
Nu cred ca gasesti Mountain Dew Pitch Black in Romania.Oricum...are gust de struguri. Poti sa incerce eventual sa prepari bautura cu ceva suc de struguri carbogazos.Va fi pe aproape cu originalul