| anonim_4396 a întrebat:

Cum se mananca stridiile?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Le poti manca fierte, sau in diferite sosuri, cu spaghete, le scoti carnea cu furculita.

10 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

Le desfaci si le mananci proaspete, stropite cu putin suc de lamaie happy mi-am mi-am as manca in nestire

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Daca nu ai tacamuri....cu manuta...si cu guritalaughingsi Pofta buna!

lolita
| lolita a răspuns:

Pe unde stau eu se manaca crude cu lamie dar mie mi se par scarboase. mananc orice mai putin asta.

cristian
| cristian a răspuns:

Daca nu-ti plac chemi vecinii.

| kh1ss a răspuns:

Cu tacamurile happy

| Elena0210 a răspuns:

Poi ajuatandute de tacamuri si cel mai important e sa folosesti guralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Proaspete chiar foarte proaspete sau "bucatarite". cele sparte sau care nu se deschid la fiert trebuiesc aruncate.se fac sub diferite forme,-marinate-in sos de rosii-la aburi(rasol)-supa-in combinatie cu paste si orez

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi s-au parut scarboase, mi-au umplut gura si n-am putut sa mai fac nimic decat sa le inghit!

| onlyme_3202 a răspuns:

Se mananca cum potihappy