| UmbraDeVulpe a întrebat:

Daca acum un hanorac alb de al meu e putin patat acolo la gluga oare e arsura sau? Ca l-am pus la uscat pe calorifer si e putin patat doar la gluga, inseamna ca e arsura sau din cauza ca s-a facut transfer de culoare? Sau cand se face transfer de culoare nu e patat numai intr-un loc? E patat in mai multe locuri sau? Si daca e arsura nu mai pot scoate acea pata, nu? Ori sigur e arsura daca am pus si un servetel anti transfer de culori? Sau poate nu l-am asezat unde trebuie ca sa poata proteja toate hainele sau nu are importanta unde il pui? Sau e din cauza ca am pus doar un servetel si trebuia 2? Sau un servetel e destul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu s-a spalat la 30 de grade la cat ai pus-o tu. E murdara.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Problema cu întrebările tale e ca nu le pui clar si pui foarte multe deodata

| User123666 a răspuns:

Noi nu citim in stele sa stim de ce este murdar