| anonim_4396 a întrebat:

Daca bag mici intr-o chifla si pun peste ei mustar o sa aiba gust bun!"sandwich-ul"asta?

6 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

S-ar putea să mă înșel, dar este posibil să aibă gust de mici cu muștar și pâine.

| ziftode a răspuns:

Daca pui peste coaja si nu intra in paine atunci nu are mare diferenta de gust, daca intra in paine are gust diferit, totusi, sunt diverse versiuni de mustar, un super-picant s-ar putea sa mananci toata chifla pentru un varf de cutit de musar si tot sa te usture pana nu mai poti happy

| Mirris a răspuns:

Gusta si vei afla.Nu te supara dar e o intrebare banala

| Itanul a răspuns:

Mamaaaa, ce seamana cu micii in bagheta cumparati de pe strada! Doar ca e chifla, tot o paine.

| ionutborcea a răspuns:

Da deoarece am încercat şi eu asta nu e mare diferență deoarece e aceeasi lucru ca pâina şi mustarul într-o tavă doar că sunt combinate într-un sandwich să ai pofta! =)

| AdinaanidA a răspuns:

Mai interesant ar fi să bagi mari într-o baghetă laughing (fără muștar că ustură)