| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Hei.Ce gust are gorgonzola?
Este bună in sandwich?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E bună, gust de brânză.

| Bondarel99 a răspuns:

Adica branza cu mucegai?
Depinde de gusturi, mie una nu imi place, chiar are gust de branza stricata, pana la urma chiar asta si e...
Mergi la un magazin din asta mare unde se vinde branza si cere sa gusti o bucatica sa vezi daca iti place, ca sa nu dai banii pe una intreaga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o branza moale, ca brie, deci mai mult o intinzi pe paine. Eu n-am incercat nici o data in sandwich, dar e buna pentru sosuri albe, gen pui cu ciuperci, smantana si gorgonzola, sau cu biscuiti de-aia speciali, de branza. crochete dinalea.