| papusika34 a întrebat:

Daca i-au un blat de tort, din acela gata facut si pun crema de la Tiramisu are ceva? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci tort la Dragoste si sex?

| papusika34 explică (pentru anonim_4396):

Uite, nu vreau sa ma mai cert si cu tine asa ca...ASTA E CEA MAI ACCESIBILa categorie si cum am mare nevoie de raspunsul asta am pus AICI!

| anonim_4396 a răspuns (pentru papusika34):

Eu nu ma cert cu nimeni. Exista un regulament si trebuie respectat.Ok?

| papusika34 explică (pentru anonim_4396):

Bine, bine..cum spui tu.

Răspuns utilizator avertizat
| papusika34 explică:

Aolo...am pus si eu o intrebare.

| papusika34 explică:

Invata tu mai bine sa nu mai raspunzi daca nu stii. TPU este un site care are nevoie de oameni cu cap ca sa poata sa raspunda la intrebari. Tu ce faci pe acest site ca nu ai calitatile astea?