| latexcap93 a întrebat:

Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum e lipit teflonul de tigaie ?

Răspuns Câştigător
| plasticstyle a răspuns:

sad ce inseamna teflon?
ai acumulat puncte de la billa si ti ai luat tigaie? pai de aia se intampla asa

6 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tu şi @plasticstyle aveţi cumva contract?Văd că i-ai dat fundă la toate întrebările...

| Sara2 a răspuns:

Toate intrebarile tale sunt luate de pe siteul cu intrebari cretine

| dracdeingerash a răspuns:

Teflonul functioneaza dupa motto'ul lui Alexandru Lapusneanu "Daca voi nu ma vreti, eu va vreau" laughing astfel daca tigaia nu se poate lipi de teflon, se lipeste teflonul de tigaie rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul dintre procedee este sudura cu ultrasunete! Acum, incearca sa strigi! Vezi, se lipesc vorbele de perete? happy

| cristianpopa a răspuns:

Prin anumite procese termo-chimice. Vrei detalii?

| stefannn a răspuns:

Ee...intrebarea asta am vazut-o si eu pe internet.call meu