| TheQuestion a întrebat:

Daca nimic nu se lipeste de teflon, cum e lipit teflonul de tigaie?

7 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nu poti sta in calea dragostei

| sabilopod a răspuns:

Asta e confidential. ti-as zice, dar...

ar trebui sa te omor.

| Radioactive a răspuns:

E lipit cu scuipat de elefant.

| PiluLă a răspuns:

* gandeste*...aa daca 2 radical din beta caroten si x la pueterea y rezulta ca radacina patrunjelului la patrat => x+y= 2324x3456=133+2357:2456= *adoarme*

| Rapture a răspuns:

Daca as mai vedea IAR intrebarea aceasta pe site... care ar fi prima injuratura pe care o voi folosi?smug

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

Hmm...thinking Cred ca tigaia e lipita de teflon, si nu teflonul de tigaie, stiu e cam ciudat.straight face

| Rebeca2911 a răspuns:

Ai dat și tu oleacă un sărci pe Goagăl cu "Întrebări fără răspuns".smug