| Mascariciu a întrebat:

Daca pui o broasca raioasa in apa cu clor se decoloreaza?

16 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu stiu daca se decoloreaza, dar cred ca o sa moara.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Cainele meu a baut apa cu detergent de spalat vase din greseala. A incurcat castronul si a inceput sa faca treba mare, dar cu culoare alba. N-a murit dar l-au apucat spasmele vreo 10 minute. De atunci i-am pus numele Fairy. laughing Broasca ta are proportii mai mici si cred ca o gura de clor i-ar fi fatala.hee hee

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pai mai apuca sa se decoloreze?laughing nu prea cred
de ce?:-> vrei sa faci friptura?
Totusi.nu prea cred ca se decoloreaza
Bye

| BlueEyes a răspuns:

straight face
Dau la categoria "Gastronomie" sa vad ce intrebari mai sunt,poate gasesc ceva folositor, vreo reteta, vreun truc in bucatarie etc. ...si peste ce dau? Prima intrebarea e despre broaste raioase si clor in aceeasi propozitie :-&

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Nu,se va transforma in Hulk.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Deci chiar m-a facut sa rad intrebarea asta

| Dyana_3851 a răspuns:

Nuuulaughing

| tagastatud_6576 a răspuns:

De decolorat sigur nu se decoloreaza, insa va ajunge in "raiul broastelor" mai mult ca sigur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.mai degraba moarelaughing

| eu1893 a răspuns:

Moare!

Răspuns utilizator avertizat
| ionik09 a răspuns:

Da u ce crezi ca e o bucata de material?
ii cam penibil

| Mary_5266 a răspuns:

Moare

| BlackFairyWing a răspuns:

Nu.
moare

| ursuzelini a răspuns:

Nu se decoloreaza