| Madayna a întrebat:

Dati-mi idei de mic dejunuri sanatoase si rapide. In general dimineata beau o cana cu ceai sau lapte cald, cu un sandvis sau salata de vinete cu 2 felii de paine cu cascaval. Numai am idei, vreau sa mai schimb.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lapte cu cacao,prajitura,omleta, musli, clatite, iaurt cu fructe, budinci

| HappyCandy a răspuns:

Poti sa-ti pregatesti ceva cum ar fi granola, biscuitei http://cs425530.vk.me/v425530493/afc9/7mn11vQ4fAs.jpg sau daca ai fructe inghetate incearca un smoothie.De fapt eu mereu dejunez cu terciuri, nu ma impun, eu le ador, mai ales daca adaug nucusoare etc Dimineata este cea mai potrivita pentru asemenea mincaruri satioase.

| Andreyok a răspuns:

Lapte cu cereale, omleta cu sunca, compot.