| Thrimbor a întrebat:

Dau funda pentru cine imi da reteta pentru sos de nachos (branza, cascaval... ce-o fi laughing) ca la Cinema city (Iulius Mall)?

3 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Incearca asta: 1 ardei iute
1 castravecior murat picant
4 linguri smantana grasa
1 bucata de branza alba grasa si sarata de 100 g
alte feluri de branza ce aveti prin casa, bucatele mici ca niste cubulete
3 boabe de piper negru
marar verde
Se topeste branza cu smantana impreuna la bain marie. Apoi tocam marunt castraveciorul murat picant si mararul verde si amestecam cu sosul de branza. Mai adaugam 3 boabe de piper negru zdrobit atunci pe loc.Servim intr-un bol cu ardeiul iute infipt in sos si alaturi de triunghiuri crocante de nachos cheese(chipsuri din cereale cu gust de branza )

| Denisika17 a răspuns:

1 ardei iute
1 castravecior murat picant
4 linguri smantana grasa
1 bucata de branza alba grasa si sarata de 100 g
alte feluri de branza ce aveti prin casa, bucatele mici ca niste cubulete
3 boabe de piper negru
marar verde
Atattongue

| xXxTeoxXx a răspuns:

Sau cel mai usor lucru: Te duci si intrebi reteta sau iti cumperi de acololaughing