| FercuAndrei1992 a întrebat:

unde pot gasi sos de branza pentru nachos la fel ca cel de la Cinema City?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine mergi la Cinema City si intreaba ce firma le face livrarea cu sosul ăla. Ai mai multe sanse sa-l gasesti.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca la supermacheturi sau cauta retete pe internet si roaga-ti parintii sa iti faca.

| JackR a răspuns:

Gasesti zeci de retete pe Internet si nu-ti trebuie calificare de bucatar ca sa-l faci. Dar daca iti trebuie harta si busola sa gasesti bucataria, exista intotdeauna o mama, bunica, matusa, sotie, prietena etc. care sa fie capabila sa-l faca.

| FercuAndrei1992 explică (pentru JackR):

Stiu ca sunt multe retete pe net, si bucataria am gasit-o de mult cu gps-ul. Dar este mult mai comod si mai ieftin sa iei din comert.