| AnonimusPorumbos a întrebat:

De ce atunci cand mananc guacamole de la LIDL cu chipsuri tot de la LIDL simt gustul de drob?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de sos, si de cipsurile tale. Daca tu consumi produse ieftine, gen cele luate vrac, si ambalate de catre LIDL, sau marcile proprii LIDL, poti sa ai si surprize de genul intrucat sunt produse ieftine!

Sfat : ia-ti un tortilia de calitate, daca tot consumi chipuri, nu te mai zgarci la pret. Sau macar, fa-ti acel sos, acasa!