| dodo1530 a întrebat:

De obicei ce va luati cu voi de mancare in excursie?

7 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Sandwich, fructe, dulciuri si de baut apa, suc sau mai bine bere.

| stefanvladvlad a răspuns:

Fructe, dulciuri si cam atat

| questsoul a răspuns:

Conserve, sandwich, pateuri, etc.

| AndreiPisoias a răspuns:

Sandwich-uri, fructe (mar, para). Depind de excursie. Daca merg cu familia iau ceva calumea : friptura, ardei, oua, branza, iar daca merg cu clasa doar 2 zile sandwich-uri, fructe, sticks-uri, patiserie, covrigei.

| TheCuteOne a răspuns:

Snacks-uri (Bake Rolls, sticks-uri etc.) și dulciuri (biscuiți cu cremă, de exemplu).

| averagestudent a răspuns:

Chestii de rontait gen snacks-uri si chipsuri, altele dulci, ceva fructe, sandwich-uri, iar de baut apa ca e cea mai buna.Sa nu-ti iei suc acidulat ca o sa ti se faca rau.

| Bunget_Marian_1999 a răspuns:

Pai ai putea lua niste fructe, nu prea coapte caci se farama, si niste sandwiches