| natalia_6495 a întrebat:

De unde pot cumpara carne de rechin?

Răspuns Câştigător
| deealexx a răspuns:

Sau in REAL. si-a luat mother de curand...

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu am gasit in supermarketul Mega Image (in Bucuresti).

mira
| mira a răspuns:

Mai gasesti rondele de rechin la Carrefour si la pescariile din pietele Obor si Matache. Mira

mira
| mira a răspuns:

Adaug si Cora. Mira

assiris
| assiris a răspuns:

La Carrefour. Este pestele meu preferat
si mai e si sanatos pe deasupra ca are CARTILAJ DE RECHIN fara sa dau bani pe pastile la naturiste

| Lory_2572 a răspuns:

Gasesti cam in toate supermarketurile, cel mai des gasesti file de rechin, si mai greu cel proaspat, insa daca cumperi rechinul intreg trebuie sa stii ca ere pielea extrem de tare si trebuie indepartata...asa ca iti recomand fileul.

| copolovici a răspuns:

Metro are unul dintre cele mai mari raioane de peşte proaspăt, fac aprovizionare sîmbăta dimineaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auchan, Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi sunteti sigur ca e rechin si nu altceva?

| Lămâie00 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai auzit de preparate din carne de rechin? traieste tu cumva in pestera?