| noob a întrebat:

De unde pot cumpara chiftele la bucata si cam cat ar costa una?

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Ti le donez eu pe alea care le-am facut ieri si le-am ars din motive de Boboteaza, ca pana si cainii n-au vrut nici macar sa le miroasa!

4 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poti cumpara din orice supermarket, gata preparate dar se vand la kilogram, asa ca nu pot sa-ti spun cat costa una.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Aoleuuuuu, iar le dai porcarii de mancare copiilor? Tu esti parintele cu cutia de margarina...

| ganton a răspuns:

Troll. A funny one nonetheless.

| CristinaLorena a răspuns:

Doamne laughing mai copile ai chef de glume? laughing